Vind MacPro 3.1 Early 2008 Radu 0722298849

Vind MacPro 3.1 2x2.8Ghz Quad Core Intel Xeon Early 2008 unic proprietar cu OSX si tastatura originale.Functioneaza foarte bine fiind intretinut, a stat in casa fiind folosit la vremea aceea pe video.Totul functioneaza foarte bine in parametri si silentios.A fost upgradat la 32GB Samsung ECC 667Mhz.Suplimentar a ramas din upgrade RAM 4x2GB ECC diverse marci si 3x1 GB la 800Mhz.Are card aiport 2.4 si 5G si card BT integrate unitate originala DVD-RW Sony perfect functionala.Placa 10Gbit Atto si Placa USB 3.0 care functioneaza perfect.Are placa video originala si o alta de pc ca upgrade de 2GB mai puternica.Are 4 HDD interne de:160GB; 250GB,750GB si 1TB, bonus am si un adaptor de la 2.5 SSD la bay de 3.5 care functioneaza perfect si e special pentru acest model de mac; de aici nu am mai facut upgrade ca nu mai am avut de ce la ce era folosit.Tastatura QWERTY in stare foarte buna si 1 monitor de 19" BENQ Sense Eye si el in stare buna.Motivul vinzarii este ca nu il mai folosim, ultima fiind Sotia care pentru lucrul de acasa a trecut de ceva vreme pe laptopul de la serviciu.Sper sa gaseasca un nou iubitor de Mac care sa il aprecieze chiar si la virsta asta.Se vinde ca pachet.

Ofer si rog seriozitate.
Exclus schimburi saul altceva.
Numai Bucuresti.

111.png

Acest subiect a fost închis automat după 28 de zile. Nu mai sunt permise răspunsuri noi.