Vand geanta husa laptop MacBook Crumpler Gumb Bush Noua

Marca : Crumpler
Potrivit pentru diagonala 14" PC, 15" MacBook Pro, 15" PC, 15"W PC
Model : Gumb Bush L
Garantie : 30 ani
Beneficii si caracteristici
-Chicken Tex Supreme1000d, in combinatie cu neopren extrem de moale si lucios
-Bretea pentru umar reglabila si detasabila
-Buzunar reglabil amplasat in partea frontala
-Buzunar pentru documente in partea dorsala
-Cele doua manere sunt dotate cu capsa de prindere

Dimensiuni exterioare 370x275x45 mm
Greutate 0.65 kg

Pretul este fix, pe site-urile de la noi preturile sunt in jur de 80-100e.
Produsul este nou cu eticheta, pentru cei interesati trimit poze reale. Are codul de inregistrare / verificare a autenticitatii.
Geanta e fabricata manual din materiale de cea mai buna calitate. Cautati pe site-ul oficial mai multe produse / detalii / specificatii. -
Impermeabila.

Și care e prețul? Sau nu-l văd eu? Chiar caut așa ceva. Negociem între € 80 și 100? Sau cum procedăm?

Scuze, pretul este 150 de lei. Este noua cu eticheta. Eu sunt din Buzau.

Daca vreti si poze reale, ii pot face, insa este fix acelasi lucru.

Eu voiam prețul. Nici precizarea locației nu e rea. Caut un rucsac, m-am făcut un pachet de nervi cu ceva luat de la pcgarage, au început să i se descoasă chingile, deși a fost f. puțin folosit.

Salut din nou. Pentru rucsac de tip urban sau calatorii de scurta durata, recomand Wnger / Swissgear. Modelele sunt cam de la 300 de lei in sus, insa isi fac toti banii. Crumpler astia, dupa parerea mea, sunt fitza… habar nu am ce calitate ofera. Geanta este " unwanted gift “, eu am un laptop de 17”.
Daca va intereseaza si va hotarati, imi puteti cere mai multe detalii despre, desi cred ca am acoperit o mare parte din posibilele intrebari.

  • ce vand eu este si geanta de mana si geanta de umar… este foarte practica si desteapta in felul ei, insa nu am ce face cu ea, pur si simplu.

This topic was automatically closed after 28 days. New replies are no longer allowed.