Appstore nu pot intra

buna cine ma poate ajuta cu o problema am un macbook pro tauci bar de 13 inci model 2017 si nu pot intra in appstore deci pe cablu de net ma lasa sa intru dar pe warles nu imi spune ca nu este conexiune dar pe youtube,facebook si navigare net intru de pe leptop doar in appstore si itunes nu ma lasa cine poate sa ma ajute multumesc

Ai decât o problema cu uairesu

Nu am problema cu warlesul el merge foarte bine doar ca nu pot intra pe appstore de pe warles pe MacBook pro doar pe cablu ma lasă pe warles când intru in appstore zice ca nu am conexiune dar când intru pe crime sau safari ma lasă

așa îmi spune și sunt pe warles

Poate e ceva temporar, de câtge ori ai încercat și la ce intervale. Într-adevăr, conexiune wl văd că pare activă sus la bară. Ai dat un simplu restart al calculatorului? De multe ori, rezolvă asemenea probleme bizare, aparent ilogice.
Dacă spui că ai intrat pe cablu, de ce nu ai rezolvat așa problema?
Nu știu, ceva nu se leagă în povestea asta. Ce conexiune wi-fi ai? Este a ta personală? O poți folosi pe orice secvență, browser și e-mail?

e de la rds si de cand am leptopul si am intrat pe warles asa mia facut de la inceput iam tot dat restart si degeaba

dacă conexiunea merge cu navigația pe net și cu e-mailurile, nu văd de ce nu ar merge cu AppStore.

nici eu nu inteleg de mult tot incerc sa aflu peste tot ma lasa pe internet doar in appstore si itunes ca si la aia cand vreau sa intru pe contul me de apple tot asa nu ma lasa