Vreau să-mi cumpăr şi eu Mac (MacBook, MacBook Air, MacBook Pro chiar şi Mac mini)

Era, nu știu dacă mai e acuma, cu dolarul aproape la paritate cu euro (cum a fost inițial). Oricum, așa cum spune și Tudor, asta merită să o faci fie dacă te duci acolo ori vine cineva cu el în geantă, altfel nu merită.

Uite,eu unul desi aveam un laptop mi-am cumparat un IMAC de 27 inch,nou in cutie, pentru simplu fapt ca imi place.A fost o place de a mea,si uite asa am trecut de la windows unde mai stiam cate ceva ,am trecus la sistemul OS unde am inceput de la 0

Tudor,
Poti sa ne recomanzi vanzatorul de pe Okazii?
As prefera sa cumpar de la o sursa de incredere. (macar stiu ca exista lume multumita care a cumparat de la cutare vanzator, ca or fi alte pb - astea pot aparea oricand si la oricine)
Multumesc.

În cazul meu au trecut aproape 2 ani de când am cumpărat MacBook-ul de pe Okazii, așa că nu-mi mai amintesc exact ID-ul vânzătorului. Era din Iași.

Există mai multe persoane pe care le cunosc și care pot fi incluse în categoria „de încredere”, fără să garantez la modul absolut, desigur. Îți voi trimite prin mesaj privat.
Ce anume te-ar interesa? Există multe oferte bune pe piață.