Vand iMac 27 i7 3.9Gh, 8GB RAM, Nvidia 780M 4GB, 3TB Fusion Drive + cadouri multe

Pret: 9300 lei.
Modalitate de contact: prioritar este pm sau o72422B632.
Modalitate de plata: Ramburs.
Oras: Bucuresti.
Modalitate de livrare: Predare personala.

Buna ziua,

Vand iMac 27 inch cu urmatoarele specificatii:

Procesor - Intel Core i7 de 3.5Ghz (cu turbo boost pana la 3.9Ghz);
RAM - 8GB DDR3 cu posibilitatea de a adauga (8/16/32GB) fara a desigila produsul;
Placa Video: Nvidia GTX 780M de 4GB - dupa acest model le-au scos pe cele cu AMD
Stocare: FUSION DRIVE de 3TB (practic este un HDD de 3 TB si cu un SSD de 128/256 pastrat pentru catche. Este o varianta mai rapida a HDD-ului
OSX: EL Capitan

Vine insotit de cutie, toate foliile si huse de protectie, tastatura cu fir sigilata, magic mouse (varianta cu baterii nu prostia pe care au scos-o anul acesta cu portul de incarcare in “talpa”)
Nu am factura/garantie.

Mai ofer CADOU:
Mouse Steelseries Sensei Wireless cumparat de la PCGarage pe 29.12.2014 - am factura si garantie;
Mouse pad SteelSeries SteelPad QcK Black cumparat de la PCGarage pe 18.12.2014 - am factura si garantie;
Casti Steelserious Siberia V3 White cumparate de la PCGarage pe 17.12.2014 - am factura si garantie;

Pretul este fix si nu ma intereseaza nici un fel de schimb.
Pozele sunt reale.
Pentru detalii va stau la dispozitie.

Deoarece toti trebuie sa muncim ca sa traim, prioritar o sa fie mesajul privat; Am si istoric al conversatiei etc. - Primul venit, primul servit.

Va multumesc!





This topic was automatically closed after 28 days. New replies are no longer allowed.