Problema iphone

deci nu intelegi am luat bateria din telefonul fratellui meu sa vad daca problema e la bateria pe care mia dato el de la service care cica era buna … cu aceasta baterie merge se incarca dar tot de aceste erorii dau …

Discuția a început de la faptul că nu merge după schimbarea bateriei. Acum aflăm că merge, dar dă acele erori. Mai e valabil ce ai scris în PRIMUL mesaj, adică: „…ieri am cumparat o baterie noua pentru ca cea veche nu mai mergea iar acum nu se mai aprind cand il pun in prizza sau usb apare sigla apple sta aproximativ 5-10 secunde dupa care se stige…”
Deci acum merge, dar dă alte erori? Dacă da, e ce am spus mai spus: ai avut două probleme, acum ai rămas cu una.

bun am fost cu bateria aceea la service-ul de unde am cumparato si mia schimbato acum mai ramane problema cu erorile care e din cauza mea ca am vrut sa shimb softul fiindcca credeam cava merge acum ce sa fac cu eroarea 3194 ? care nu vine de la baterie vine de la pc sau e la itunes din cele citite pe net nu stiti cum o rezolv

bun, în final, după ce ne-ai dus pe toate cărările, am ajuns și la eroarea 3194. Găsești aici cauza și rezolvarea:

eroarea persista si nu se mai incarca la extragere software cateodata nu
ma poti ajuta pe skype cu teamwiever

Eu nu știu mai mult de atît. Știu că ai avut, cum am presupus, două probleme, nu una.

nu sti pe cineva cine ma poate ajuta

Flăcăii ăia care papă ifoane pe pîine în fiecare zi, nu știu pe nimeni anume. Dacă ești din București, ai vreo sută numai în centru, mai pricepuți par cei vizavi de Cocor, de exemplu.