Oferte speciale (hardware, Apple, aplicații)

Cu două rînduri mai sus am scris despre ăsta, era între cele 3. :smiley:

(1-1 :stuck_out_tongue: )

2 Likes

Oops! :smiley:

Bag seamă că o să fie un Black Friday ( + Thanksgiving + Cyber Monday) destul de darnic.

Pentru amatorii (sau profesioniștii) fotografiei, avem:

  • Suita Topaz redusă la 50% (încă e $299, totuși :smile: );
  • Suita Macphun redusă la $104.99, cu reducere suplimentară dacă mai aveți minim un produs de la ei;

Apoi:

  • Scrivener la $25.
  • O groază de jocuri de la MacGameStore, majoritatea cu reduceri de minim 50% - promoție valabilă pînă mîine dimineață. (nu vreau să mă gîndesc la ce are și va avea Steam.)
  • Pentru muzicieni, Toontrack oferă reduceri de 75-80% la EZMix, EZKeys și altele, iar PositiveGrid promit reduceri semnificative de mîine noapte.

Pixelmator este redus de la 4.99$ la 1.99$.

Alte aplicații cu reducere de Black Friday găsiți aici.

Office 2016 redus cu 33%. Varianta full, fără abonament, e $99. Daaaar, dînd click pe Buy Now, văd că mă duce la magazinul românesc, unde cere 650 lei…

Așa o fi în Europa; în Suedia face 1.500kr, tot pe acolo :slight_smile:

Mie imi cere 2 999 Ft chiar mai putin de atat :joy:

Monument Valley pentru iOS este gratuit. Luați-l acum, nu stiu cât mai durează promoția.

2 posts were merged into an existing topic: Chat topic vol.1

2 posts were merged into an existing topic: Chat topic vol.1

Un bundle pentru cei care scriu pe Mac:
http://writersbundle.com

1 Like

Pare interesant, nu folosesc însă nici una dintre aceste aplicații. Ziariștii ar putea fi interesați de așa ceva, nu mai practic însă jurnalismul de mult, doar așa, ocazional.

Command & Conquer: Generals, plus expansion-ul Zero Hour pentru Mac la 20€. :smile:

Super joc! Pe Mac nu l-am jucat încă.

Pixelmator e gratuit, direct pe site-ul oficial: http://www.pixelmator.com/exclusive/
Trebuie doar raspuns la o intrebare simpla :wink:

1 Like

Nu e 12! :frowning:

E 294 sau Notes…

Damn it, au schimbat întrebarea: Which El Capitan app does the tutorial on p. 46 focus on? (first tutorial in the digital edition)?

Vezi raspunsul meu de mai sus :wink:

1 Like