ITUrgent și macforum.ro

(Cattus Thraex) #1

Așa cum sugeram mai acum cîteva luni: nu ar fi rău ca macforum.ro să facă un schimb de afișaj cu iturgent.ro. De altfel, ori de cîte ori cineva a întrebat pe aici „cunoașteți pe cineva care se pricepe să…”, sugestia mea a fost să apeleze la iturgent.ro, cel puțin bucureștenii și cei din zonă au un punct de referință. Mie mi s-au părut serioși și mi-au dat soluții ieftine și solide. Repară uzual și mac-uri, pe orice nivel. La iPhone nu se pricep.
Nu văd ce ar fi rău ca pe prima pagină a acestui forum să fie un link la ei și un link la acest forum pe pagina lor.

(Tudor Vedeanu) #2

Nu că aș avea ceva împotrivă, dar eu unul n-am apelat la serviciile lor, așa că n-am avut de ce să le fac reclamă lor și nici ei forumului. Sunt mai buni decât un service Apple autorizat?

(Cattus Thraex) #3

Sunt la fel de buni și, mai ales, mult mai ieftini. În plus, repară și ce iStyle ori Noumax refuză să repare.

(Cattus Thraex) #4

După părerea mea, e nevoie să fie puțină agitație în lumea reclamei. Eu am aflat de acești flăcăi tot de la mac-user din București și nu mi-a părut rău. Discută cu ei detalii, nu va ieși nimic rău, te asigur.