ITUrgent și macforum.ro

Așa cum sugeram mai acum cîteva luni: nu ar fi rău ca macforum.ro să facă un schimb de afișaj cu iturgent.ro. De altfel, ori de cîte ori cineva a întrebat pe aici „cunoașteți pe cineva care se pricepe să…”, sugestia mea a fost să apeleze la iturgent.ro, cel puțin bucureștenii și cei din zonă au un punct de referință. Mie mi s-au părut serioși și mi-au dat soluții ieftine și solide. Repară uzual și mac-uri, pe orice nivel. La iPhone nu se pricep.
Nu văd ce ar fi rău ca pe prima pagină a acestui forum să fie un link la ei și un link la acest forum pe pagina lor.

Nu că aș avea ceva împotrivă, dar eu unul n-am apelat la serviciile lor, așa că n-am avut de ce să le fac reclamă lor și nici ei forumului. Sunt mai buni decât un service Apple autorizat?

Sunt la fel de buni și, mai ales, mult mai ieftini. În plus, repară și ce iStyle ori Noumax refuză să repare.

După părerea mea, e nevoie să fie puțină agitație în lumea reclamei. Eu am aflat de acești flăcăi tot de la mac-user din București și nu mi-a părut rău. Discută cu ei detalii, nu va ieși nimic rău, te asigur.